خانه » سینما و تلویزیون » طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

اطلاعیه سایت

سلام

به تلگرام ما بیایید تا هر روز داغترین اخبارها و عکس های تازه دنیای مجازی برایتان ارسال شود

نکته:حتما بعد از ورود به تلگرام ما در زیر ان کلیک join را کلیک کنید.

کلیک کنید

باتشکر

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروفسایت تفریحی لی لی گل برای شما دوستان گرامی بهترین و جدیدترین مطالب روز را جمع آوری کرده و با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته …امیدواریم مورد پسند باشد

از دیدن دیگر مطالب سایت لذت ببرید…نظر یادتون نره

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

طراحی لباس شغل دوم و کسب درآمد بازیگر زن جوان معروف

از ۱۲ سال پیش با خانم معارفی که در کار طراحی لباس بودند، آشنا شدم و با هم شروع به کار کردیم.» در روزهای اول کار این طراح جوان، لباس‌هایش را در شو و نمایشگاه‌های مختلف رونمایی می‌کرد، اما بعد از مدتی درخواست‌های مشتریان که از سلیقه و طراحی‌های او راضی بودند، زیاد شد و مزون لباس او دائر شد و وقتی که دیگر مزون هم جواب درخواست‌های مشتریان را ‌نداد، او با کمک همان همکار قدیمی و همکار جدیدی که سابقه زیادی در طراحی لباس و فروش آن داشت، کارش را گسترش داد.« با آشنایی با آقای ملکوتی، کارمان را گسترش دادیم و تولیدی شدیم. با این تغییر می‌توانستیم با حجم انبوه تولید، ‌مشتری بیشتری را جواب بدهیم». بازیگران سینما، درگیری‌های کاری زیادی دارند. در مدت زمانی که در یک فیلم بازی می‌کنند تمام وقتشان را برای آن می‌گذارند و بعد از آن‌هم باید جوابگوی مردم و مطبوعات باشند. در میان این همه کار، مهتاب کرامتی یک دل‌مشغولی دیگر هم دارد. او یکی از سفیران صلح سازمان یونیسف است و برای کمک به این مجموعه هم باید وقت بگذارد. او همه این کارها را انجام می‌دهد و در کنار آن به کار طراحی لباسش هم می‌رسد.

اینکه یک‌نفر تمام این‌کارها را بتواند درست و سر وقت انجام بدهد، باید نسبت به هرکدام از آنها علاقه وانگیزه زیادی داشته باشد.«این کار خیلی کار قشنگی است، من به شکل آکادمیک این رشته را نخواندم اما فکر می‌کنم که در درون هر زن ایرانی علاقه‌ای به این موضوع وجود دارد و در من هم این علاقه وجود دارد. در کنار آن من هماهنگی مد، سنت و فرهنگ ایرانی همیشه مساله مهمی برای من بود و دوست داشتم که با کارهایم این اتفاق را نشان بدهم». مهتاب کرامتی طراح لباس، معتقد است که مد چیز بدی نیست، اما به دنبال مد رفتن کارجالبی نیست. او در طراحی‌هایش سعی می‌کند لباسی را طراحی کند که به فرهنگ، سن و موقعیت مکانی مشتریانش دقت کند. «خانم‌های خوش لباس باید بدانند که لباس های شان را چطور با سن و موقعیتی که در آن قرار دارند، هماهنگ کنند.

قطعا لباس محیط اداری با لباسی که در یک مهمانی شب پوشیده می‌‌شود، کاملا متفاوت است». کرامتی نگاه خوشبینانه‌ای به سلیقه خانم‌های ایرانی دارد، اما در کنار این آگاهی، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی برای پوشیدن لباس مناسب را هم مهم می‌داند. از نظر او این آگاهی‌ها به کمک طراحان لباس ایرانی و نشریات انجام می‌شود. او به عنوان یک طراح لباس همیشه از طریق مجلات معتبر مد دنیا و همین‌طور ارتباط با تولیدکنندگان خارجی از مد روز خبر دارد و از این مد در طراحی لباس برای خانم‌های ایرانی استفاده می‌کند. «سایز خانم‌های ایرانی با خانم‌های اروپایی متفاوت است و حتی رنگ‌هایی هم که به چهره این خانم‌ها می‌آید با خانم‌های اروپایی فرق می‌کند. من در طراحی‌هایم سعی می‌کنم که مد روز را با این شرایط هماهنگ کنم». یک طراح لباس باید با طراحان و شرکت‌های معتبر پوشاک در دنیا در تماس باشد. مهتاب کرامتی هم این ماجرا را می‌داند و با این آدم‌ها ارتباط دارد. او برای تهیه پارچه و دیدن طراحی‌های روز دنیا معمولا به خارج از کشور سفر می‌کند و با پارچه‌ها و طرح‌های جدید به ایران برمی‌گردد. « اولین چیزی که برای من لازم است، این است که مد روز و رنگ سال را بدانم و بدانم که چه پارچه‌ای مد روز است. کار تولید لباس در خارج کشور با ایران متفاوت است، در آنجا کارخانه‌های بزرگی وجود دارد که ما با آنها در ارتباطیم و قبل از شروع فصل به سراغشان می‌رویم و پارچه‌های فصل آینده را سفارش می‌دهیم. بعد متناسب با خانم‌های ایرانی طراحی را انجام می‌دهیم و برای امتحان نمونه‌ای از لباس را در فروشگاه می‌گذاریم و اگر جواب داد، تولید انبوه را شروع می‌کنیم». لباس‌های طراحی شده قبل از اینکه امتحانشان را در تن مشتری‌ها پس ندهند به تولید انبوه نمی‌رسند.

طراحان با این روش آزمون و خطایی روی لباس های شان انجام می‌دهند و اگر لازم باشد تغییراتی را روی طرحشان انجام می‌دهند تا در تولید انبوه دچار مشکل نشوند. مهتاب کرامتی در این مرحله از نظر همه استفاده می‌کند و اجازه می‌دهد تا کمک دیگران نتیجه کار او را بهتر کند.

« مشتری‌ای که لباس را پوشیده و همین‌طور آدم‌هایی که آن‌ را می‌بینند، می‌توانند نظرات خوبی بدهند. مثلا مادر من همیشه کمک می‌کند و با پیشنهادهایی که درباره طرح و حتی پارچه لباس می‌دهد، استفاده آن‌ را برای سنین مختلف بیشتر می‌کند».

یک طراح لباس همیشه با رنگ‌های مختلف و پارچه‌های متنوع در ارتباط است و همین دنیای شادی را برای او می‌سازد، کرامتی هم از داشتن این دنیا کاملا راضی است و به نظرش بهترین اتفاق این است لباسی را که طراحی کرده در تن یک آدم ببیند.« یکبار یکی از پانچوهایی را که طراحی کرده بودم در تن یک خانمی در خیابان فرشته دیدم، آنقدر خوشحال شدم که به شریکم زنگ زدم و ماجرا را برایش تعریف کردم».

اما در کنار این خوشی‌ها، سختی‌هایی هم در کار طراحی وجود دارد و سخت ترین قسمت کار از نظر کرامتی این است: «زمانی که کار تولید می‌شود تا زمانی که منتظر آزمایش آن توسط مشتری هستید، سخت ترین قسمت کار است». طراحی لباس برای کرامتی شبیه به بازیگری است. او همان‌قدر که به تجربه در دنیای بازیگری اعتقاد دارد تجربه و کار در این دنیا را هم واجب می‌داند و معتقد است که این کار هم به اندازه کار در سینما جذاب است.

پیشنهادی برای دختران جوان

خانم‌های جوان نباید رنگ‌های تیره بپوشند. آن‌ها همیشه باید از رنگ‌های شاد استفاده کنند اما باید بدانند که در هر مکان چه لباسی مناسب است. لباس دانشگاه باید با لباسی که در یک مهمانی می‌پوشند یا لباسی که در موقعیت‌های عمومی استفاده می‌کنند، متفاوت باشد.

پیشنهادهایی برای فصل سرد

رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی و طوسی برای این فصل بسیار مناسبند و در میان ایرانی‌ها طرفدار زیاد دارد. این رنگ‌ها را می‌توانید با رنگ‌های مکمل‌شان ترکیب کنید. برای یک پالتو قهو‌ه‌ای شالی با رنگ نارنجی پخته مناسب است و رنگ طوسی را با یک رنگ زرشکی ترکیب کنید.

پیشنهادهایی برای فصل بهار

در این فصل می‌توانید از رنگ‌های شاد استفاده کنید. رنگ سبز صدری و آبی خیلی مناسب است. بهتر است که برای پوشیدن لباس از چند لایه لباس استفاده کنید. لایه رویی می‌تواند یک بارانی سبک باشد که زیرش یک پلیور نازک یا ژاکت دارد و زیر آن هم بلوزنخی ساده باشد.

پیشنهادهایی برای مارک بازها

مارک خوب، تضمین دوام و استفاده بیشتر است. اما بهتر است که همیشه طرح‌های کلاسیک را بخرید و از طرح‌های اجق وجق استفاده نکنید چون طرح‌های کلاسیک تا مدت زیادی قابل استفاده هستند اما طرح‌های دیگر با دوبار استفاده از مد می‌افتند.
فیلم‌شناسی مهتلب کرامتی

کرامتی در شصت و چهارمین نشست کانون فیلم معناگرا(اردیبهشت ۱۳۸۷)
نام فیلم کارگردان سال تولید
مزار شریف عبدالحسن برزیده ۱۳۹۳
عصر یخبندان مصطفی کیایی ۱۳۹۳
ارغوان امید بنکدار
کیوان علیمحمدی ۱۳۹۳
جامه دران حمیدرضا قطبی ۱۳۹۳
اشباح داریوش مهرجویی ۱۳۹۲
ناخواسته برزو نیک نژاد ۱۳۹۲
فرزند چهارم وحید موسائیان ۱۳۹۱
آذر (فیلم تلویزیونی)[۴] فرزاد موتمن ۱۳۹۰
زندگی خصوصی آقا و خانم میم روح‌الله حجازی ۱۳۹۰
اسب حیوان نجیبی است عبدالرضا کاهانی ۱۳۹۰
چیزهایی هست که نمی‌دانی فردین صاحب‌الزمانی ۱۳۸۹
آلزایمر احمدرضا معتمدی ۱۳۸۹
آدم‌کش رضا کریمی ۱۳۸۸
شبانه روز کیوان علیمحمدی
امید بنکدار ۱۳۸۷
بیست عبدالرضا کاهانی ۱۳۸۷
دوزخ برزخ بهشت بیژن میرباقری ۱۳۸۷
تردید واروژ کریم‌مسیحی ۱۳۸۷
آتش سبز محمدرضا اصلانی ۱۳۸۶
زن‌ها فرشته‌اند شهرام شاه‌حسینی ۱۳۸۶
آدم رضا کاهانی ۱۳۸۵
پاداش سکوت مازیار میری ۱۳۸۵
حس پنهان مصطفی رزاق‌کریمی ۱۳۸۵
رستگاری در هشت و بیست دقیقه سیروس الوند ۱۳۸۳
هشت‌پا علیرضا داوودنژاد ۱۳۸۳
شاه خاموش همایون شهنواز ۱۳۸۲
ملاقات با طوطی علیرضا داوودنژاد ۱۳۸۲
بهشت از آن تو علیرضا داوودنژاد ۱۳۷۹
مرد بارانی ابوالحسن داودی ۱۳۷۸
مومیایی ۳ محمدرضا هنرمند ۱۳۷۸
مردی از جنس بلور سعید سهیلی ۱۳۷۷
مجموعه‌های تلویزیونی
خاک سرخ (مجموعه، ابراهیم حاتمی‌کیا، ۸۰-۱۳۷۹)
مریم مقدس (مجموعه، شهریار بحرانی، ۱۳۷۹)
مردان آنجلس (مجموعه، فرج‌الله سلحشور، ۷۷-۱۳۷۶)
جوایز
جایزه بهترین بازیگر زن – جشنواره بین المللی فیلم ایماجین ایندیا ۲۰۱۵
تندیس زرین و دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن – جشنواره فیلم شهر ۱۳۹۴
جایزه بهترین بازیگر زن – جشنواره فیلم باتومی ۲۰۱۳
دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن – جشنواره فیلم فجر ۱۳۸۹
کاندید و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن – جشنواره فیلم فجر ۱۳۸۷

مطالب پیشنهادی :

زوج بازیگر معروف راز خوشیختی اشان را فاش کردند

ظاهر اسپرت سحر زکریا در یک اکران خصوصی

عکس خانوادگی روناک یونسی با لباس زیبای محلی

عکس دیدنی از صمیمیت بازیکران مشهوری که جاری هستند

این بار شیوا خسرو مهر : خدا از باعث و بانی بیکاریم نگذره

زوج معروف هنرمندی که هرگز بچه دار نشدند

عکس دیدنی از لادن طباطبایی در کنار فرزندانش

دلایل بهنوش بختیاری برای انجام تست ایدز

گردآوری : سایت تفریحی لی لی گل

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

سلام

به تلگرام ما بیایید تا هر روز داغترین اخبارها و عکس های تازه دنیای مجازی برایتان ارسال شود

نکته:حتما بعد از ورود به تلگرام ما در زیر ان کلیک join را کلیک کنید.

کلیک کنید

باتشکر

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز