خانه » سلامت » روابط زن و مرد » روش روابط جنسی پرخطر + عکس

اطلاعیه سایت

سلام

به تلگرام ما بیایید تا هر روز داغترین اخبارها و عکس های تازه دنیای مجازی برایتان ارسال شود

نکته:حتما بعد از ورود به تلگرام ما در زیر ان کلیک join را کلیک کنید.

کلیک کنید

باتشکر

روش روابط جنسی پرخطر + عکس

روش روابط جنسی پرخطر + عکس

روش روابط جنسی پرخط + عکس

روش روابط جنسی پرخط + عکس

یکی از مشکلات جوان های امروزی روابط جنسی آنهاست یا به عنوانی ندانستن که چگونه باید این غریزه را از بین ببرند یا کنترل کنند و به همین دلیل روش درستی را برای این روابط در نظر نمیگیرند.در این مطلب روابط پرخطر را برای افرادی که ندانسته دچار مشکلات میشوند توضیح داده شده است.

نظر یادتون نره.

روش روابط جنسی پرخطر + عکس

روابط جنسی

روش روابط جنسی

روش روابط جنسی پرخط + عکس

روش روابط جنسی پرخط + عکس

در رابطه جنسی احتمال انتقال بیماری های مقاربتی وجود دارد اما در چند نوع رابطه جنسی خطر انتقال بیماری ها بیشتر خواهد بود . در این مطلب به رفتارهای جنسی پرخطر اشاره خواهیم کرد …
رابطه جنسی هنگام استفاده مواد مخدر توهم زا
مواد مخدر توهم زا و نشئگی بوجود آمده از مواد مخدر باعث می شود فرد به دنیای دیگری وارد شود و انتخاب هایی داشته باشد که ناخودآگاه است . این رابطه جنسی در هر شرایطی به عنوان رابطه جنسی پرخطر شناخته می شود .
رابطه جنسی هم جنس گرایان و افراد دو جنسیتی:
بیماری های مقاربتی و پرخطر در میان هم جنس گرایان آمار بالایی دارد .
رابطه جنسی متاثر از مصرف الکل:
وقتی میزان الکل در خون بالا می رود ، شخص هوشیاری کامل ندارد و ممکن است رفتارهای پرخطر و ناآگاهی داشته باشد . خیلی از افراد در حالت عادی رابطه جنسی پرخطر ندارند اما ممکن است با مصرف الکل رابطه پرخطری داشته باشید .
رابطه جنسی با افرادی که سیستم ایمنی ضعیف دارند:
افرادی که سیستم ایمنی بدن شان ضعیف است خیلی بیشتر در معرض بیماری های مقاربتی قراردارند و در مقابل این بیماری ها نیازمند مراقبت زیادی هستند.
رابطه جنسی در حین بیماری های حاد:
افرادی که دوره بیماری خاصی را می گذرانند سیستم ایمنی بدن شان ضعیف است و ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن باعث ابتلا و انتقال عفونت ها و بیماری های مقاربتی خواهد شد .
رابطه جنسی در سنین پایین:
عواملی چون عدم آگاهی و تجربه لازم درباره روش های جلوگیری از بیماری های جنسی و سیستم ایمنی ضعیف تر بدن نوجوانان ، رابطه جنسی را پرخطر می کند .
رابطه جنسی در زمان کم خوابی و فشارهای روانی:
هر عامل درونی و بیرونی که سطح آگاهی فرد را پایین بیاورد ممکن است منجر به انتخاب ناآگاهانه در رابطه جنسی شود . رابطه جنسی در زمانی که هر دو شریک جنسی تحت فشارهای روحی و روانی و یا کم خوابی شدید باشند ، پرخطر محسوب می شود .
رابطه جنسی در زمان عادت ماهیانه:
رابطه جنسی با معتادان:
معتادان به دلیل استفاده از سرنگ مشترک ممکن است به بیماری های مقاربتی چون ایدز و هپاتیت مبتلا شوند و رابطه جنسی با آنها بسیار پرخطر است .
رابطه جنسی با افراد مبتلا به بیماری های مقاربتی:
افرادی که بیماری مقاربتی دارند برای مبتلا شدن به سایر بیماری های مقاربتی آمادگی بیشتری دارند . آنها نه تنها باید مراقب انتقال بیماری به شریک جنسی شان باشند بلکه خودشان هم بیشتر از دیگران در معرض ابتلا به دیگر بیماری های مقاربتی می باشند .
رابطه جنسی نامعمول بدون استفاده از کاندوم
استفاده درست و دائمی از کاندوم از ابتلا به بیماری های مقاربتی پیش گیری می کند و رابطه جنسی بدون استفاده از کاندوم پرخطر محسوب می شود .

آیا نداشتن رابطه جنسی خطرناک است؟:
طبق گزارش پزشکان متخصص ، مرگ و میر افرادی که در ماه یکبار به ارگاسم میرسن خیلی بیشتر از افرادی هست که در هفته ۲ مرتبه به ارگاسم می رسند.به همین دلیل پزشکان فواید رابطه جنسی با همسر را به صورت لیست زیر ، جمع آوری کرده اند :
۱- کاهش خطر بیماریهای قلبی: داشتن بیش از ۳ نوبت رابطه جنسی در طول هفته خطر ابتلا به بیماری های قلبی را درمردان به نصف کاهش می دهد. رابطه جنسی کلسترول بد خون را نیز کاهش می دهد.

۲- بهبود حس بویایی: پس از رابطه جنسی ترشح هورمون پرولاکتین افزایش می یابد. این هورمون سبب می گردد تا سلول های بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند. (در دوران شیردهی نیز این بهبودی حس بویایی در زنان مشاهده می گردد)
۳- کاهش وزن و تناسب اندام: رابطه جنسی یک نوع فعالیت بدنی است. یک رابطه جنسی پرحرارت ۲۰۰ کالری انرژی می سوزاند، یعنی معادل ۱۵ دقیقه دویدن بر روی دستگاه ترد میل (دو ثابت). ضربان قلب فرد برانگیخته (از لحاظ جنسی) از ۷۰ بار در دقیقه به ۱۵۰ بار در دقیقه افزایش می یابد. انقباضات حین رابطه جنسی باعث تمرین و درگیر شدن عضلات لگن، رانها، باسن، بازوها، گردن و قفسه سینه می گردد.
پلاسمای منی مردان حاوی هورمونهای تحریک کننده غدد تیروئید می باشد، که می تواند باعث افزایش متابولیسم پایه در زنان و کاهش وزن آنان گردد.
۴- رابطه جنسی باعث افزایش تولید هورمون تستوسترون می شود: این هورمون باعث محکمتر شدن عضلات و استخوانها می گردد.
۵- کاهش افسردگی: زنانی که از لحاظ جنسی فعال بوده و شریک جنسی آنان نیز از کاندوم استفاده نمی کنند، کمتر مستعد افسردگی می باشند. هورمون پروستاگلاندین موجود در منی مردان بوسیله دستگاه تناسلی زنان جذب گردیده و باعث تعدیل هورمون های زنانه می شود. منی مردان حاوی هورمون های استروژن و پروژسترون می باشد که هر دوی آنها در بهبود خلق موثر می باشند. زنانی که در معرض منی شوهران خود قرار دارند (رابطه جنسی بدون کاندوم) شادتر می باشند. (البته حاملگی ناخواسته و عدم ابتلا به بیماری های مقاربتی بایستی در اولویت باشد)
۶- تسکین درد: درست قبل از ارگاسم (اوج لذت جنسی) سطح هورمون اکسی توسین به ۵ برابر سطح نرمال افزایش می یابد. این هورمون باعث ترشح اندورفین (ضد درد طبیعی بدن) گردیده و هرگونه دردی را تسکین می دهد. رابطه جنسی باعث ترشح هورمون استروژن نیز می گردد که می تواند دردهای قاعدگی را کاهش دهد.

آیا نداشتن رابطه جنسی خطرناک است؟
۷- سرماخوردگی کمتر: افرادی که ۱-۲ بار در هفته رابطه جنسی دارند، سطح پادتن ایمنوگلوبین A در بدن آنها ۳۰ درصد بیشتر می باشد. این امر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد.
۸- کنترل بهتر مثانه: رابطه جنسی تمرینات کگل طبیعی می باشند و باعث تقویت عضلات مثانه می گردد.
۹- دندان های سالم تر: پلاسمای منی (جذب شده از مخاط مهبل) حاوی روی، کلسیم و دیگر مواد معدنی می باشد که از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند. همچنین آداب برقراری رابطه جنسی، دو شریک جنسی را ملزم به رعایت اصول اولیه بهداشت از جمله مسواک زدن دندان ها می کند.
۱۰- سلامت پروستات: برخی اورولوژیست ها به رابطه میان تعداد انزال و سرطان پروستات اعتقاد دارند. برای تولید مایع منی پروستات و کیسه منی موادی همچون روی، اسید سیتریک و پتاسیم را از خون می گیرند و آنها را تا ۶۰۰ برابر تغلیظ می کنند. در این بین هر عامل سرطان زای موجود در خون نیز ممکن است به همراه این مواد و به همین میزان در پروستات تغلیظ و انباشته گردد. رابطه جنسی و انزال مکرر می تواند از انباشته شدن عوامل سرطان زا در درون غده پروستات جلوگیری به عمل آورد. البته ثابت گردیده داشتن رابطه جنسی با چندین شریک جنسی می تواند سرطان پروستات را در مردان تا ۴۰ درصد افزایش دهد. (به خاطر افزایش خطر ابتلا به بیماری های منتقله از راه جنسی)
۱۱- افراط در رابطه جنسی برای زنان بی خطر است: رابطه جنسی باعث سفت شدن عضلات شکم و باسن و بهبود ساختار قامتی در زنان می گردد. البته مشروط بر اینکه از بیماریهای مقاربتی، حاملگی ناخواسته و هرگونه استرس خبری نباشد.
زنان یائسه ای که از رابطه جنسی امتناع می ورزند ممکن است دچار آتروفی (تحلیل) مهبل و مقاربت دردناک گردند. تمام هورمون هایی که زنان یائسه به آنها نیاز دارند، از طریق رابطه جنسی سالم با شوهرانشان قابل دریافت می باشد. (رابطه جنسی بدون کاندوم)
۱۲- اما افراط در رابطه جنسی می تواند برای مردان دردسر آفرین باشد: آلت تناسلی مردان ممکن است دچار خراشیدگی و یا تحریک پوستی گردد. همچنین در رابطه جنسی خشن و طولانی مدت بافت آلت تناسلی مردان می تواند دچار آسیب گردد. شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بی علت نیست. هنگام نعوظ آلت مرد از خون پر می گردد. اما پس از آن دیگر خونی در آلت جریان نمی یابد.
برای جذب مجدد اکسیژن عضلات آلت بایستی شل گردند. چنانچه شما اجازه ندهید تا آلت شل شده و استراحت کند، با این کار عضلات آلت را از دریافت اکسیژن کافی محروم کرده اید. در بیماری پریاپیسم (PRIAPISM) که در آن نعوظ دائمی پدید می آید، آلت ممکن است دچار مرگ سلولی گردد. به همین خاطر پریاپیسم یک اورژانس پزشکی محسوب می گردد.

آیا نداشتن رابطه جنسی خطرناک است؟
۱۳- افزایش جریان خون: رابطه جنسی جریان خون به مغز و دیگر اعضای بدن را افزایش می دهد. بنابراین اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به ارگان های بدن رسیده و مواد زاید نیز سریع تر از بدن دفع می گردند.
۱۴- افزایش طول عمر: نرخ مرگ و میر در افرادی که ۲ بار در هفته به ارگاسم می رسند، نصف افرادی است که در طول ماه تنها یک مرتبه ارگاسم را تجربه می کنند.
۱۵- رابطه جنسی باعث افزایش سطح هورمون استروژن در زنان می گردد: این هورمون باعث انعطاف پذیری و لغزندگی بیشتر مهبل شده و زنان را در برابر بیماری های قلبی نیز محافظت می کند.
۱۶- رابطه جنسی در کاهش استرس و اضطراب بسیار موثر است: همچنین رابطه جنسی باعث بهبود کیفیت خواب می گردد.
۱۷- رابطه جنسی چنانچه با عشق توام باشد شفا بخش و درمانگر است: چنانچه کسی را دارید که برایتان اهمیت قائل بوده و دوستتان داشته باشد و در مقابل شما نیز برای وی اهمیت قائل بوده و دوستش داشته باشید، از لحاظ احساسی و جسمی نیز با یکدیگر صمیمی باشید، آنوقت ۳-۵ برابر کمتر در معرض خطر مرگ زودرس و یا ابتلا به بیماری های گوناگون قرار خواهید داشت. بخشی از آن به خاطر اثرات مثبت لمس کردن می باشد. در آغوش گرفتن و نوازش کردن باعث تغییر در ترکیبات شیمیایی بدن شما می شود.
۱۸- رابطه جنسی سالم و افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زنان و مردان: این نکته در سلامت روان افراد (خصوصا مردان) می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد

گردآوری: سایت تفریحی لی لی گل

منبع: اکا ایران و سلامت نیوز

روش روابط جنسی پرخطر + عکس
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

سلام

به تلگرام ما بیایید تا هر روز داغترین اخبارها و عکس های تازه دنیای مجازی برایتان ارسال شود

نکته:حتما بعد از ورود به تلگرام ما در زیر ان کلیک join را کلیک کنید.

کلیک کنید

باتشکر

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. روش روابط جنسی پرخطر + عکس
    http://liligol.com/methods-risky-photo/

  2. نظر یادتون نره

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز