خانه » اخبار » سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

اطلاعیه سایت

سلام

به تلگرام ما بیایید تا هر روز داغترین اخبارها و عکس های تازه دنیای مجازی برایتان ارسال شود

نکته:حتما بعد از ورود به تلگرام ما در زیر ان کلیک join را کلیک کنید.

کلیک کنید

باتشکر

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکسسایت تفریحی لی لی گل برای شما دوستان گرامی بهترین و جدیدترین مطالب روز را جمع آوری کرده و با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته …امیدواریم مورد پسند باشد

از دیدن دیگر مطالب سایت لذت ببرید…نظر یادتون نره

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس

بیوگرافی
سوشا مکانی متولد ۲۷ آبان ۱۳۶۵ در بندرانزلی است. او دارای سه برادر است و از دوازده سالگی در تهران زندگی کرده است. به طور رسمی فوتبال را از تیم نوجوانان پاسارگاد شروع کرد. سپس به تیمهای جوانان، امید و بزرگسالان کوثر تهران پیوست

به نظر میرسد حاشیههای سوشا مکانی تمامی ندارد. او پس از اتفاقاتی که بابت انتشار عکسهای خصوصیاش
در فضای مجازی به وجود آمد٬ تا جایی که پای او را به زندان اوین هم باز کرد حالا به خاطر نوع پوشش زیر ذرهبین
کمیته اخلاق قرار گرفته است. عبدالله سمامی٬ معاون کمیته اخلاق در این باره میگوید: «طبق دستوری که
دادهایم قرار است گزارشی در اینباره تهیه شود تا به این موضوع رسیدگی کنیم. با این حال هنوز از طرف فدراسیون
به ما گزارشی ارائه نشده است. طبق چیزی که دیدهام مشکل سوشا مکانی تنها متوجه شلوار او نبوده است٬
بلکه کلا پوشش او مشکل داشته و با توجه به اینکه اشخاصی مانند سوشا مکانی باید در مجامع عمومی رعایت
بیشتری درباره رفتار و اخلاق خود داشته باشند٬ حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.»
مشکل سوشا مکانی تنها متوجه شلوار او نبوده است بلکه کلا پوشش او مشکل داشته و با توجه به اینکه اشخاصی مانند سوشا مکانی باید در مجامع عمومی رعایت بیشتری درباره رفتار و اخلاق خود داشته باشند حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

عبدالله سمامی، درباره حواشی اخیر سوشا مکانی و پوشش عجیب او در تمرین پرسپولیس اظهار داشت: طبق دستوری که داده ایم قرار است گزارشی در این باره تهیه شود تا به این موضوع رسیدگی کنیم. با این حال هنوز از طرف فدراسیون به ما گزارشی نشده است. طبق چیزی که دیده ام مشکل سوشا مکانی تنها متوجه شلوار او نبوده است بلکه کلا پوشش او مشکل داشته و با توجه به اینکه اشخاصی مانند سوشا مکانی باید در مجامع عمومی رعایت بیشتری درباره رفتار و اخلاق خود داشته باشند حتما این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی درباره برملاشدن علت فوت مهرداد اولادی خاطرنشان کرد: ابتدا باید بگویم از نظر اخلاقی صحیح نبود که بخواهیم علت فوت این فرد را بگوییم اما چون این شخص دیگر در بین ما نیست و فوت کرده است امکان پیگیری پرونده وجود ندارد. اما اگر این شخص در حال حاضر زنده بود می توانستیم از طریق محکمه پرونده او را رسیدگی کنیم.

معاون کمیته اخلاق درباره اظهارات عبدالله ویسی پس از بازی دیروز تیمش مبنی بر اینکه ۱۰ درصد از بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر ناپاک بوده است بیان داشت: ما این اجازه را نمی دهیم که هرشخصی بخواهد درباره هرچیزی اظهارنظر کند و بخواهد جو را متشنج کند. بدون شک اگر مدارکی دال بر وجود ناپاکی در اختیار دارند باید آن را ارائه کنند وگرنه بازگو کردن آن در رسانه ها کار درستی نیست.

سمامی در پایان درباره اظهارات فرهاد کاظمی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی تیمش مقابل ذوب آهن در معرفی کردن ححت الاسلام علیپور به عنوان عامل اصلی فساد در فوتبال، اذعان داشت: اگر اظهاری از طرف هرکسی صورت بگیرد و این اظهارنظر جنبه عملیاتی و مجرمانه داشته باشد دادسرای عمومی به این قضیه رسیدگی خواهد کرد و اگر جرمش ثابت شود مجازات خواهد شد و ما بر طبق رای دادسرا می توانیم خودمان هم پیگیری های لازم را انجام دهیم. تاکنون گزارشی در این باب به دست ما نرسیده است.
باشگاه پرسپولیس به دروزاه بان تیمش تذکر داد. به گزارش تابناک ورزشی، سوشا مکانی اخیرا با لباس های عجیبی در تمرین تیمش حاضر شده بود که این موضوع بازتاب منفی برای این بازیکن در شبکه های اجتماعی داشت. با توجه به این قضیه باشگاه پرسپولیس به این دروازه بان تذکر داد تا با شرایط مناسب تری در محل تمرین تیم حاضر شود. محمود خوردبین در جریان تمرین امروز تیمش در گفت وگو با دوربین تلویزیونی این خبر را تایید کرد.

گردآوری : سایت تفریحی لی لی گل

منبع : شهرخبر-خبر آنلاین

سوشا مکانی باز هم خبرساز شد + عکس
4.00/55
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

سلام

به تلگرام ما بیایید تا هر روز داغترین اخبارها و عکس های تازه دنیای مجازی برایتان ارسال شود

نکته:حتما بعد از ورود به تلگرام ما در زیر ان کلیک join را کلیک کنید.

کلیک کنید

باتشکر

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز